KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9512710

nr 951 2710

Ester Henning

(1887-1985), Sverige

Blandteknik, Ester Henning (1887-1985), signerad, 'hemma 1', 36x43 (löst blad)

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 30 mars 2015
kl 20:03:31

Ester Henning

Läs mer om Ester Henning